wtorek, 14 lutego 2012

Prolog
Mam na imię Nicol i mam 17lat. Mieszkam w Londynie z mamą Zuzanną , tatą Loganem i starszym bratem Louisem. Jestem spokojną dziewczyną z tysiącem problemów, z którymi nawet moi najbliżsi przyjaciele nie umieją mi pomóc.Uwielbiam chodzić z przyjaciółkami do galerii, po nowe ubrania, chociaż mama narzeka, że mam ich pełno. Nie mam wielu przyjaciółek. Jestem całkiem inna od nich. One wolą imprezy, flirt z chłopcami, a ja wolę siedzieć w domu i malować jakiś obraz. Moje życie zaczyna nabierać wrażeń dzięki zespołowi One Direction, w którym śpiewa mój brat i moim szalonym przyjaciółką.
                                ***********************

W rolach głównych:

 Nicol-ma 17 lat i jest nieśmiałą osobą, która umie wspaniale malować.Jest siostrą Louisa. Lubi zakupy z ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami Olivią i Jess.Nigdy nie miała chłopaka, ponieważ nie jest dobra w miłości.Jedynym chłopakiem, który jej się podoba to Harry Styles.

 Olivia-najlepsza przyjaciółka Nicoli i Jess. Ma 17 lat i jest bardzo rozrywkową dziewczyną. Kocha modę, zakupy i imprezy. W swoim życiu miała dużo chłopaków, ale żaden nie był na stałe.

  Jess- ma ona 18lat i jest przyjaciółką Olivii i Nicoli. Jest rozrywkowa, często traci nad sobą kontrolę podczas picia alkoholu. Nie przepada za chłopakami z One Direction, bo sądzi że to rozpieszczone dzieciaki.Lubi chodzić na zakupy i poznawać nowych chłopaków.                                 
                                                
 Elizabet(Eli)-dziewczyna Zayn'a, ma 18 lat. Kocha modę i muzykę, przepada za głośnymi imprezami Wygląda na nieśmiałą, ale pod tą skromnością skrywa się naprawdę niesamowicie seksowna dziewczyna!

A teraz chłopcy z One Direction:     

 Zayn- najprzystojniejszy facet na świecie, ma 19 lat. Jest chłopkiem Eli. Kocha ją najbardziej na świecie i sądzi, że ona to ta jedyna dziewczyna, z którą zwiąże się na całe życie.                                                                                                                                             
 Harry-najmłodszy z One Direction, ma 18lat. Nie ma dziewczyny, ale bardzo podoba mu się Nicol.Sądzi, że nie ma u niej szans. Niedługo ma zamieszkać razem z Louisem, ale ktoś zamieszka jeszcze z nimi                                                       

 Louis-starszy bart Nicol. Jest pomocny, kochany i zawsze żartuje.Często imprezuje z przyjaciółkami siostry, a czasami z nią. Stara się o mieszkanie ze swoim przyjacielem Harrym . Nie szaleje on za dziewczynami, bo woli zrobić karierę.                                    
                                                 
 Liam- ma 19lat. Jest tatusiem zespołu(tak go nazywają chłopcy). Jest nieśmiały i nie umie rozmawiać z dziewczynami. Jedyna dziewczyna, która z nim rozmawia to Nicol. Traktuje ją jak siostrę i zawsze jej o wszystkim mówi. Bardzo podoba mu się Olivia, ale sądzi, że ona go nie lubi.

 Niall- ma 19 lat i kocha jedzenie, je więcej niż zwierzę. Kocha domowe obiadki mamy. Zawsze chodzi uśmiechnięty. Podoba mu się Jess, ale nie ma odwagi jej tego powiedzieć, bo boi się wyśmiania przez nią.